pwhutnikgrantbc-lds

GALERIA

 

 

Maszyny
i urządzenia
piksel
   
Konstrukcje stalowe
i budowlane
piksel
   
Instalacje gazowe, zbiorniki i rurociągi technologiczne
piksel
   
Instalacje
elektryczne
piksel
   
Doradztwo techniczne
piksel
   
logo
Get Adobe Flash player

 

Kto jest kim

ZARZĄD

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Numer telefonu
mgr inż. Czesław Morawski Prezes Zarządu cz.morawski@ziho.com.pl +48 41 249 22 00
mgr inż. Mirosław Przysucha Wiceprezes Zarządu m.przysucha@ziho.com.pl +48 41 249 39 70

 

BIURO

 

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Numer telefonu
Anna Gawron Kierownik biura
Główny ksiegowy
biuro@ziho.com.pl +48 41 249 25 77

 

ARCHIWUM

 

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Numer telefonu
Anna Gawron Archiwistka biuro@ziho.com.pl +48 41 249 25 77

 

PRACOWNIA PROJEKTOWA

 

Imię i nazwisko Dział E-mail Numer telefonu
mgr inż. Grzegorz Gawron Pracownia Mechaniczna 1 g.gawron@ziho.com.pl +48 41 249 33 11
inż. Witold Marchewka Pracownia Mechaniczna 1 w.marchewka@ziho.com.pl +48 41 249 33 11
Andrzej Pasternak Pracownia Mechaniczna 2 a.pasternak@ziho.com.pl +48 41 249 38 11
Marian Fulara Pracownia Mechaniczna 2 m.fulara@ziho.com.pl +48 41 249 38 11
mgr inż. Ewa Wilczyńska Pracownia Budowlano-Instalacyjna e.wilczynska@ziho.com.pl +48 41 249 38 04
mgr inż. Bogdan Lis Pracownia Elektryczna b.lis@ziho.com.pl +48 41 249 37 32
Wiesław Grzesik Pracownia Elektryczna w.grzesik@ziho.com.pl +48 41 249 37 32
Zaufali nam

Strona główna Firma Oferta Doradztwo techniczneKontakt
realizacja:dwarazy.com